İçeriğe geç

Biz Kimiz?

Hikâyemiz

Silva Ormancılık; 2023 yılında Beştepe Çakıroğlu Plaza Ankara’da kurulmuştur. Silva Ormancılık, kamu ve özel sektöre yönelik orman mühendisliği hizmeti vermektedir.

Ormanlık alanlarda, Hazine veya özel mülkiyete konu arazilerinde  gerçekleştirilmesi istenen plan ve projelerin yapılması, öncesinde gerekli izinlerin alınması hakkında uzman,  bilgi sahibi, profesyonel teknik hizmetleri veren  mühendislik firmasıdır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak; para ve zaman kaybını önlemeyi hedefler.

Silva Ormancılık; Sürdürülebilir ormancılık prensipleri doğrultusunda ,Ağaçlandırma ve Rehabilitasyon Projeleri ile  Peyzaj çalışmaları, Orman izinleri, Maden arama ,işletme, alt yapı tesis izinleri, Enerji (RES,GES,HES) izinleri,GSM baz istasyonları, Dikili satış, Odun Kömürü Ocağı, İsale Su ve Enerji Nakil Hattı, Mesire alanı gelişim projeleri, Ormana yapılacak Turistik Tesis İzinleri, Özel Orman Amenajman Planları, Ağaçlandırma, Özel ağaçlandırma, Rehabilitasyon, Çok Amaçlı Proje, ÇED raporları, Çevre danışmanlığı,  Orman alanı içerisinden geçen Yol izinleri dosyalarının düzenlenmesi ve takibini yapmaktadır.

Bu site Web İşler Tarafından Yapılmıştır.